Sporto klubas Geležiniai Žmonės skelbia motyvacinį konkursą TAU !

Dėmesio dėmesio!!!

Spalio 7 dieną (šeštadienį) startuoja kasmetinis projektas „Geležinis progresas“ !

Tiems, kam stinga motyvacijos. Tiems, kas nori ryškių pokyčių. Tiems, kas nuo pirmadienio pradeda sportuoti ir laikytis dietos. Tiems, kam be griežtesnės priežiūros pristinga valios. Ir netgi tiems, kas nėra „Geležinių žmonių“ lankytojai.
Projekto trukmė – iki šv. Kalėdų.

Norintys dalyvauti projekte, renkasi spalio 7 dieną 9.30 val. sporto klube šeimai ir draugams „Geležiniai žmonės“, kur vilkintys maudymosi drabužius bus fotografuojami (viešinant nuotraukose veidų nerodysime), matuojamos apimtys ir sveriami. Susimokėję startinį mokestį 200 eurų, į kurį įeina abonemento mokestis už laikotarpį spalio 7 d. – gruodžio 16 d., treniruočių programa (reguliariai koreguojama pagal poreikį), mitybos programa (reguliariai koreguojama pagal poreikį), konsultacijos ir palaikymas, dalyviai nuo pirmadienio 😁 pradeda sportuoti. Kas 2-3 savaites vyks kontroliniai svėrimai-matavimai-fotografavimai. O taip pat ir choreografijos užsiėmimai, kurių metu mokysime kaip atsistoti, kad nuotraukose atrodytumėte puikiai, judėti ir gauti maksimalų pasitenkinimą Jūsų pokyčiais.

Nuolatiniams „Geležinių žmonių“ klientams taikoma 10 proc. nuolaida. Kitų klubų lankytojams sąlygas aptarti individualiai. Informacija telefonu 8656 66669.

Taigi, 2,5 mėnesio intensyviai dirbsite, o kartu su Jumis ir mes, keisime bendromis jėgomis Jūsų kūno linijas – mesime, kur nereikia, auginsime, kur trūksta ir šv. Kalėdas švęsime laimingi 😉

Atsakyti