Fitness Factory pristato oficialius Michael King Pilates mokymus Lietuvoje!!!

Michael King yra sukaupęs 34 metų patirtį dirbant su Pilates metodo taikymu ir mokymu visame pasaulyje. Šioje srityje jis yra gerbiamas kaip edukologas ir aktyviai dalyvauja kuriant Pilates standartus tarptautiniu mastu. Jis puikiai išmano originalią techniką, kurią sukūrė Joseph Pilates, tačiau jo treniruočių programos nuolat keičiasi ir yra vystomos atsižvelgiant į naujausius tyrimus, atliktus ir pateiktus tiek Pilates, tiek sveikatingumo bei medicinos srityse. Michael King buvo vienas iš JK Pilates instituto įkūrėjų ir direktorių iki 2008 metų, o jo metodas ir mokytojų apmokymo programos yra dėstomos daugiau nei 25 šalyse visame pasaulyje.
Kodėl jūs turėtumėte rinktis šiuos mokymus?
• Michael King Pilates prekės ženklas yra atpažįstamas tarptautiniu lygiu kaip pasaulinės klasės Pilates programa ir profesionalumo standartas.
• Michael King yra sukaupęs daugiau nei 30 metų patirtį ruošiant Pilates mokytojus visame pasaulyje;
• Turi didelę patirtį su „Matwork“ ir Pilates studijos įranga, grupiniais užsiėmimais ir asmeninėmis treniruotėmis, todėl puikiai supranta ko reikia visapusiškam Pilates metodo mokymui;
• Aiškiai parengtos programos leis jums pasirinkti savo treniruočių tempą, lygį bei kryptį, kurioje norite tobulėti;
• Mokytojų programos yra suskirstytos į modulinius kursus, todėl galite suplanuoti savo biudžetą ir pradėti užsidirbti vos pabaigę pačią pirmąją sesiją;
• Asmeninis dėmesys kiekvienam studentui – nuolatinė parama prieš, per ir po jūsų apmokymo.
• MK Pilates programos yra išvystytos ir nuolat atnaujinamos su didele pagarba metodo istorijai, bet pritaikant naujausias anatomijos ir fiziologijos žinias.
• MK Pilates mokytojų programa patenkina patyrusių Pilates mokytojų, pradedančiųjų ir žmonių norinčių imtis visiškai naujos veiklos poreikius siekiant įgyti naujas žinias ir suformuoti tinkamus mokymo įgūdžius.

Norintys gauti išsamią informaciją apie mokymus turi registruotis
e-mail: kaunas@fabrikafitnesa.com
Telefonas pasiteiravimui: 8 615 72704

Atsakyti